KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14776232
nr 1477 6232
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Mytologiskt motiv, empire-ram. Ej signerad. Olja på duk, 52x44 cm, yttermått inklusive ram: 66x58 cm
Kondition: krackeleringar, skadad ram, slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 4 juli 2022
kl 18:43:06
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr